RZECZY DO RZECZY to MY: Jola i Magda. Przyjaźnimy się od lat, i od lat wspólnie tworzymy rękodzieło. Otaczamy się ludźmi którzy tworzą i kochają unikatowe rzeczy. RZECZY DO RZECZY w pierwszym zamyśle miały wspierać jedną z Nas w walce z nowotworem piersi, jednak szybko stały się szerzej pojętym projektem dla KOBIET.

Zaczęło się od turbanów i nakryć głowy dla pacjentek onkologicznych. Piękny, wzorzysty turban wkładany na głowę miał być jak kropla balsamu na duszę, miał dawać SIŁĘ. Szybko okazało się, że nasze turbany i czapki pokochało wiele KOBIET z całej Polski. Pomysł ewoluował. Powstały koszulki z wzorem PIERSI, skłaniające do rozmowy o raku, a później uszyłyśmy pierwsze kolorowe bluzy, bluzom nadałyśmy KOBIECE imiona.

Szyjemy je również w wersji męskiej i dziecięcej.

NASZE produkty zyskują coraz większe zainteresowanie, a MY coraz większą pewność, że powinnyśmy wspólnie stworzyć ten sklep. Za marką stoją KOBIETY, które wiedzą, że największą wartością w życiu jest przyjaźń, wsparcie i akceptacja. Projekt jest głęboko osadzony w nurcie BODY POSITIVE, dlatego też każda KOBETA znajdzie u nas coś dla siebie. Szyjemy również niestandardowe rozmiary. Postanowiłyśmy również przekazywać część środków ze sprzedaży turbanów, przypinek oraz breloków na fundacje i zbiórki wspierające kobiety w walce z rakiem PIERSI.

Cieszymy się ze jesteś, rozgość się.

Wpadnij na nasze media społecznościowe tam poznasz NAS lepiej.

Dbaj o siebie, badaj się regularnie!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password